close

Prihlásenie

Top Panel
Operativ
Ergo
Zväčšiť náhľad
Systém kolekcie OXI optimalizuje prácu na pracovisku a vytvára moderné priestory s maximálnou flexibilitou pre prácu jednotlivca ako aj veľké pracovné skupiny. Výhodou je možný priebežný redizajn pracovísk pri novej zmene koncepcie práce. Skúste si predstaviť nielen jednu obyčajnú kanceláriu, ale stovky možností tejto konkrétnej produktovej rady pomocou ktorej dosiahnete pre svojich zamestnancov maximálny priestor produktivity a efektívnosti práce. Charakteristickou črtou systému "OXI P" je klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. Nohy sú výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Hrúbka stolovej dosky ako aj nôh je 25 mm a stoly sú preto pevné a stabilné.



Zväčšiť náhľad
Systém "OXI T" to sú kovové nohy tvaru "T"  výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Pod stolovou doskou je kovový elektrokanál pre uloženie kabeláže, ktorá sa dá ukryť do vnútornej časti kovových nôh. Hrúbka stolovej dosky je 25 mm a stoly sú pevné a stabilné.



Zväčšiť náhľad
Systém "OXI R" to sú kovové nohy s profilom 5 x 2,5 cm výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Pod stolovou doskou sú kovové výstuhy pre zvýšenie stability, stolov. Stoly sa dajú ľubovoľne spájať do nekonečných celkov pre jednotlivcov ako aj pre oproti sebe sedace dvojice. Týmto sa dá dosiahnúť významná finančná úspora a zároveň vytvoriť ľubovoľné pracovné miesta.  Hrúbka stolovej dosky je 25 mm a stoly sú pevné a stabilné.



Zväčšiť náhľad
Systém "OXI Q" to sú kovové nohy s profilom 5 x 5 cm výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Pod stolovou doskou sú kovové výstuhy pre zvýšenie stability, stolov. Stoly sa dajú ľubovoľne spájať do nekonečných celkov pre jednotlivcov ako aj pre oproti sebe sediace dvojice. Hĺbka stolov je 80, 70, 165 a 145 cm. Dĺžka stolov je 180, 160, 140, 120 a 100 cm. Týmto sa dá dosiahnúť významná finančná úspora a zároveň vytvoriť ľubovoľné pracovné miesta.  Hrúbka stolovej dosky je 25 mm a stoly sú pevné a stabilné.



Zväčšiť náhľad
Systém "UP" to sú pracovné stoly elektricky výškovo nastaviteľné pre výšku 65 - 130 cm. Stoly sú jednomiestné alebo dvojmiestné. Jednomiestné majú pod stolovou doskou elektricky ovládané nohy tvaru "T", centrálny teleskopický nosník a riadiacu jednotku. Dvojmiestné sú riešené ako dve samostatné pracovné miesta s elektricky ovládanou mostnou konštrukciou a a dvoma centrálnymi teleskopickými nosníkmi, dve nezávislé riadiace a dve ovládacie jednotky. Hrúbka stolovej dosky je 25 mm, stoly sú pevné a stabilné. Ako doplnky sa dajú použiť stolové paravány a u jedno miestnej verzie čelná spodná krycia doska.


Zväčšiť náhľad
Systém kolekcie 5th ELEMENT optimalizuje prácu na pracovisku a vytvára moderné priestory s maximálnou flexibilitou pre prácu jednotlivca ako aj veľké pracovné skupiny. Zároveň ponúka širokú škálu rokovacích stolov pre pracovné stretnutia, školenia, prezentácie a podobne. Výhodou je možnosť použiť jednodtný typový rad nábytku pre každú pozíciu na pracovisku. Obrovské množstvo kombinácii spojené so širokým výberom farieb splní všetky požiadavky dizajnu a príjmeného pracovného prostredia. Hlavným dizajnovým prvkom tohoto systému "5th ELEMENT A" je kovová podnož v tvare "A" a to pre stoly v rôznych dĺžkach a šírkach. Nohy sú výškovo dostaviteľné pre prípadné nerovnosti v podlahe. Hrúbka stolovej dosky je v dvoch prevedeniach 18 - 25 mm a vďka konštrukcii nôh a kovovým výstuham sú stoly pevné a stabilné. Zároveň však pôsobia vzdušne a príjemne v ktoromkoľvek priestore.



Zväčšiť náhľad
Systém skríň je štandardne pre stolové rady OXI, 5TH ELEMENT, OYO, UP, I-MEET, NICE, POINT. Pri vhodnom výbere farieb sa skrine dajú použiť aj pre stolové rady ECO, CLASSIC, ERGO, ELEGANT. Skrine sa robia v siedmich výškových a dvoch šírkových prevedeniach. V ponuke nájdete skrine voľné policové, policové s dverami, policové so sklom, policové s roletou, policové s posuvnými dverami, šatníkové a špeciálne s číselným uzamykaním. Skrine majú širokú ponuku farebných kombinácii a veľké množstvo kombinácii otvorených políc, kombinácii dreva a skla. Vďaka týmto širokým funkčným a dizajnovým možnostiam dokážeme využiť tieto úložné priestory v každej kancelárii, archíve, knižnici, šatni atď.



Zväčšiť náhľad
Classic je nábytková rada so stolmi s kovovými nohami. Ako moderný a dizajnový doplnok k nohám sa používa vyplnenie drevenými prvkami vo farbe stola, alebo kovový perforovaný doplnok vo farbe kovových nôh.  Stolové systémy s klasickou ABS hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore. Stoly sú doplnené dostavením výšky stola, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže. Vhodnými doplnkami sú paravány na oddelenie jednotlivých pracovných miest - drevené alebo čalúnené.
Ergo
Zväčšiť náhľad
Systém stolových pracovísk Ergo je vybavený stabilnými kovovými nohami, ktoré pôsobia odľahčeným dojmom. Tento systém ponúka jednoduchý pohyb kancelárskej stoličky po celom obvode stolovej zostavy. Stolové systémy s klasickou ABS hranou umožňujú široké multifunkčné využitie v pracovnom priestore. Stoly sú doplnené dostavením výšky, stolovými prechodkami na kabeláž, držiakmi kabeláže. Kovové nohy majú z bočnej strany kovový kryt pod ktorý sa dá umiestniť kabeláž na elektro a PC pripojenie.

Zväčšiť náhľad
ECO ABS je variabilný skriňový, stolový a rokovací systém kancelárskeho nábytku. Charakterizuje ho klasická podnož tvorená pevným doskovým korpusom. Hrúbka stolovej dosky ako aj nôh je 25 mm a stoly sú preto pevné a stabilné. Systém umožňuje široké multifunkčné usporiadanie v pracovnom priestore.
K dispozícii je široká ponuka stolových dosiek s klasickou ABS hranou, kontajnery, stolové doplnky, rokovacie stoly a široká ponuka skríň.